A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Lipton Çekiliş Kampanyası

Lipton Çekiliş Kampanyası

Satır Aralığı+- AYazı Boyutu+- Eklenme: 07 Jan 2014 23:33 Okunma: 2932 Yazının Çıktısını Al

Lipton'nun çekiliş yaparak vereceği hediyelere inanamayacaksınız.Sizde hayatınızda ki en inanılmaz hediyeyi kazanmak için geç kalmayın.

Hayalinizde ki araba,telefon ve iPad Mini kazanma fırsatını kaçırmayın.Çay içerek mutluluğu yaşayın.01.01.2014 - 31.03.2014 tarihleri arasında Türkiye genelinde Lipton 100’lük bardak poşet (3 çekiliş hakkı), Lipton 25’lik bardak poşet (1 çekiliş hakkı), Lipton 48’lik demlik poşet (1 çekiliş hakkı) ve Lipton 100’lük demlik poşet (2 çekiliş hakkı) ürünlerinden satın alan ve paketlerin üzerinde üstü kapalı olarak bulunan özgün katılım şifresini ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte 3161 nolu kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderenler veya ücretsiz olarak www.facebook.com/LiptonTurkiye yada www.lipton.com.tr internet sitelerindeki forma GSM No, Ad, Soyad, Adres ve katılım şifresi bilgilerini eksiksiz girenler Volkswagen The Beetle Otomobil, iPhone 5S veya iPad Mini kazanma şansı yakalıyor.
Hediyeler:
4 Kişiye Volkswagen The Beetle Otomobil,
40 Kişiye iPhone 5S Cep Telefonu,
400 Kişiye iPad Mini
Çekiliş Tarihi: 04.04.2014 Saat:11.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Lipton Çekiliş Sonuçları - Lipton Volkswagen The Beetle Çekiliş Sonuçları 10.04.2014 tarihli Radikal Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihlilerin 25.04.2014, yedek talihlilerin ise 10.05.2014 tarihine kadar kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli ürün ambalajı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetlerine başvurmaları gerekmektedir.

Önemli: İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız. Ayrıca fiş/fatura ibrazıda zorunlu olabilir. Mutlaka Saklayınız. Kısa mesaj veya internet katılımlarında ad, soyad, adres ve şifre bilgisi eksik olan katılımcılar çekilişe katılamazlar. Unilever ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler Lipton Çekiliş Kampanyası - Lipton Volkswagen The Beetle Çekilişine katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Lipton ürün paketlerini kontrol ediniz veya www.facebook.com/LiptonTurkiye yada www.lipton.com.tr internet sitelerini ziyaret ediniz.

Lipton Çekiliş Kampanyası